KONST / Litografier / Färglitografi 13036334
nr 1303 6334
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 1036/1750. Motivet: 77x57 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 27 januari 2020
kl 18:37:29
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm